Düğün, nişan, nikâh ve kına gibi özel günlerde tercih edilen abiye elbiseler, mevsimlere göre tasarlanıyor. Önümüzdeki sonbahardan sonra kış mevsiminde böyle bir özel güne katılacaksanız sizin için kışlık abiye ve nişanlık modelleri araştırdık. 2018 kışlık abiye elbise modelleri ve fiyatları bütçenize hitap edebilecek modeller sunuyor. Tanınmış markaların yüzlerce modeli arasında seçim yapmakta zorlanıyorsanız sizi kısa bir “abiye turuna” çıkaralım. Hadi buyurun!

Zarafetin Yolundan Geçin!

Kışlık Abiye Modelleri
Rami Al Ali Sonbahar/Kış 2018/2019 Koleksiyonu’dan kışlık abiye ve nişanlık modelleri.

Dikkat çeken modeller arasında sade tarzlar var. İşte sadeliği tercih edenler için ideal bir modeller! Lacivert yayık yaka kadife abiye elbise ile yumuşak tonlardaki pembe ve kremin uyumu sade kışlık abiye modelleri arasında en güzellerinden biri. “V” yaka olarak tasarlanan altın rengi işlemeli pembe abiye modeli ile pembe şifon bluzun krem saten pantalon ile uyumu göz kamaştırıyor.

Kışlık Abiye Modelleri
Zuhair Murad Sonbahar/Kış 2018/2019 Koleksiyonu’dan büyüleyici tasarım örnekleri.

Kışlık abiye elbise modelleri arasında soluk mavi, gri tasarımlar göze çarpıyor. Her iki kışlık abiye modelleri de zarafeti ile göz kamaştırıyor. Dantel ve tül işlemeli, düşük v yaka elbise modeli adete Antik çağlardan günümüze doğan bir güneş gibi ışıldıyor. Zarif parlak taşlarla süslenen abiye ceket şifon fular yaka abiye elbise ile muhteşem bir uyum içinde.

Kışlık Abiye Modelleri
Frapan bir tarzınız varsa bu modellere bayılacaksınız!

Taş ve boncuk işleme sevenlere hitap eden bu frapan kışlık abiye modelleri ile kışlık abiye ve nişanlık modelleri arasında kendini hissettiren modern bir tarzda sunulmuş. Bu modele aksesuar ve ayakkabı seçimi size kalmış! Siyah kuşak ve püsküller ile zenginleştirilen mavi kışlık abiye modelleri, 2018 kışlık abiye elbise modelleri ve fiyatları için tercih olanağı sunuyor. Bu tasarım örnekleri kadınların kışlık gece elbiseleri ve kışlık abiye ve nişanlık modelleri ihtiyaçlarını karşılayabilecek cinsten.

Canlı Renkleri Görmeden Olmaz!

Kışlık Abiye Modelleri
Rami Al Ali Sonbahar/Kış 2018/2019 Koleksiyonu’dan canlı renklere sahip kışlık abiye ve nişanlık modelleri.

Nişanı merasiminizde tercih edebileceğiniz bu kışlık abiye ve nişanlık modelleri canlı renkleri ile dikkat çekiyor. Asil bir zarafeti yansıtan bu iki tasarım gerçekten harika bir görsel şölen yaratıyor. Eminim ki kimse bu modellere hayır diyemez.

Kışlık Abiye Modelleri
Abiyemin rengine de modeline de karar veremiyorum diyorsanız bu modeller tam size göre.

2018 kışlık abiye elbise modelleri ve fiyatları arasında yer alan bu üç model sadelik ve ihtişamı bir arada yansıtıyor. Kışlık abiye ve nişanlık modelleri arayan kadınlara kış günlerinde sıcak bir tebessüm ettirecek cinsten.

Kışlık Abiye Modelleri
Kışta olsa mini abiye elbiseden vazgeçmem diyenlerdenseniz bu tasarımlara bayılacaksınız. Kumaş işlemeleri ile birer tasarım harikası olan bu modeller gönlünüzü fethedecek ve sizi kendine hayran bırakacak.

Tesettür Abiye ve Nişanlık Deyince…

Kışlık Abiye Modelleri
Vogue dergisinde yayınlanan Dolce & Gabbana Abaya Sonbahar/Kış 2016 Hazır Giyim Koleksiyonu’ndan şık bir kışlık abiye modeli.

Özellikle tesettür kışlık abiye modelleri arayan kadınlar pantolon ve tulum kışlık abiye seçeneklerine göz atmalı. Sizin için tavsiye edeceğimiz model, 4 mevsim kullanılabilecek siyah beyaz bir model. Özellikle kış düğünü için abiye seçenekleri arasına girebilecek tarzdaki elbise; sıfır yaka, uzun kollu ve tül kumaştan tasarlanmış.

Kışlık Abiye Modelleri
Vivi Zubedi’nin New York Moda Haftasında sergilediği 2018 Sonbahar koleksiyonu dikkatleri üzerine topladı.

Bu güzel ve başarılı tasarım 2018 kışlık abiye elbise modelleri ve fiyatları, muadillerine göre ideal görünüyor. Ceketli model arayanlar için dikkat çeken bir tasarım. Sade ve renkli kışlık abiye ve nişanlık modelleri arayan kadınlar için ideal bir ceketli tesettür abiye modeli. 4 mevsim kullanılabilecek modeli sıfır yaka ve şifon kumaştan tasarlamış. Ceketin boyu ise ideal boyutlarda. Sade bir görünümde olan elbisede büyük beden seçeneği de var. Özellikle kışlık abiye kıyafetler tercih edenlere de hitap edebilir.

Kışlık Abiye Modelleri
Bu özgün tasarım harikası yine bir Vivi Zubedi tasarımı. 2018 Sonbahar  New York Moda Haftasından.

Pelerin ceketli kışlık abiye ve nişanlık modelleri ister misiniz? İşte size kışlık genç abiye tercihlerine cevap verebilecek nitelikte pelerinli elbise! Siyah ve beyazın kontrastı ile hoş bir ahenk yaratan bu kışlık abiye ve nişanlık modeli spor şık bir tarzı olanlar için ideal bir örnek. Yumuşak ve hafif bir dokuya sahip şifon kumaştan tasarlanan elbisenin, tulum seçeneği ile birlikte büyük beden seçeneği de bulunuyor.

Kışlık Abiye Modelleri
Vogue dergisinde yayınlanan Dolce & Gabbana Abaya Sonbahar/Kış 2016 Hazır Giyim Koleksiyonu’ndan kışlık abiye ve nişanlık modelleri.

Şifon, astarlı, puantiye detaylı elbise modeli de, kışlık abiye ve nişanlık modellerinden biri. Siyah, astarlı ve dantel süslemeli olarak tasarlanan elbise, işlemeli uzun kollu ve dantel ile hareketlendirilmiş. Şifon kumaşı şeffaf ve hafif bir dokuya sahip olan elbise, kışlık abiye ve nişanlık modelleri arasında standart boy ölçülerine göre ayarlanmış. Tesettür tercih eden kadınlar, kışlık gece kıyafetler alternatifi olarak düşünebilir. Benzer modeller Sefamerve’nin kışlık abiye ve nişanlık modelleri ve 2018 kışlık abiye elbise modelleri ve fiyatları arasında yer alıyor.

Bu Modeller İçinizi Isıtacak!

İçinizi ısıtacak kışlık abiye ve nişanlık modelleri burada! Dilerseniz kışlık mezuniyet elbiseleri olarak da düşünebilirsiniz.

Kışlık Abiye ve Nişanlık Modelleri

İnce askıları ve dikkat çeken omuz kesimleri hoş bir koleksiyon sunuyor. Tasarımcı, parıldayan gri ve siyah tonlarda adeta “kraliyet abiyesi” tasarlamış. Brokar çiçek baskılar, elbiseye eşsiz bir hava katıyor. Bu elbiseler, kışlık abiye ve nişanlık modelleri olarak düşünebileceğiniz mükemmel seçimler olabilir. Bir kolye veya gerdanlık aksesuarı da modern bir ipucu…

Kışlık Abiye ve Nişanlık Modelleri

Her mevsim tercih edilebilecek, özellikle kışlık abiye ve nişanlık modelleri olarak düşünülebilecek tasarımlar… Çiçek tüllerini, ışıltılı kristal hatları ve karmaşık şerit işlemeleriyle kış aylarında çiçek mevsimini hissettirebilecek nitelikte abiye elbiseler… Çiçek aplikeli tarzı ve siyah romantik önlükler klasik feminen özellikler sunuyor. Her kadın en azından denemek isteyecektir!

Kışlık Abiye ve Nişanlık Modelleri

Botanik motiflerle karışık hafif çiçek baskılı kışlık abiye ve nişanlık modelleri, dikkat çeken baskı türü ile gözlere hitap ediyor. Tül katmanları ile kadınsılığı ön plana çıkaran çiçekler, engin bir denizi andırıyor. Özel günleriniz için düşünebileceğiniz ideal seçenekler…

Bonus!

Kışlık Abiye Modelleri
Pelerinli kışlık abiye ve nişanlık modelleri arasında kuvvetle muhtemel en ihtişamlı model! Siz de bu tasarım harikasının içinde bir kraliçe edasıyla yürümek istemez miydiniz? Zuhair Murad Sonbahar/Kış 2018/2019 Koleksiyonu’dan !

Tarzınız ne olursa olsun kışlık abiye ve nişanlık modelleri arasında içinizi ısıtacak bir model bulabilirsiniz. Siz de tercih ettiğiniz, düşündüğünüz modeli paylaşarak hemcinslerinize destek olabilirsiniz! Unutmayın! Fikirleriniz, karar veremeyen bir kadının beyaz atlı prensi olabilir!

 

Uğur Eskier

Yanıtla