Düz renk klasik smokin modellerini görmekten sıkılan damat adaylarının alternatif yaratmak gözlerinde biraz büyüyor olabilir. Hepimiz biliyoruz ki damatlık denildiğinde klasik modeller çokça mevcut. Farklılık yaratmak istiyorsak bu modellerin arasında biraz gezindikten sonra. Gözlerimizi kareli damatlık modellerine çevirmemiz doğru bir başlangıç olabilir.

GELİNLİK

Sana Uygun Gelinlik Modelini Bulalım!

Düğününde nasıl bir gelinlik giyeceksin? Geleneksel bir gelin misin yoksa modern bir gelin mi? Testi çöz ve sana en yakışacak gelinliği söyleyelim.

BALAYI

Bize Düğününden Bahset Sana En Uygun Balayını Planlayalım!

Sen sadece arkana yaslanıp bize hayalindeki düğününden söz et, biz de sana en uygun balayını söyleyelim.

KINA GECESİ

Kına Temana Birlikte Karar Verelim!

Kına gecenin teması nasıl olmalı? Testi hemen çöz ve sana en uygun kına konseptini öğren!

EV DEKORASYONU

Düğünü Tasarla Sana En Uygun Ev Dekorasyon Stilini Söyleyelim!

Düğün tercihlerine göre sana en uygun dekorasyon stilini söylüyoruz. Hemen testi çöz ve dekorasyon tarzını beraber keşfedelim.

DÜĞÜN

Düğün Konseptin Ne Olmalı?

Düğününü nasıl bir konseptte planlamak istersin? Seni en iyi yansıtacak düğün konseptini keşfetmek için hemen testi çöz.

SAÇ MODELİ

Düğününde Yapman Gereken Saç Modelini Söylüyoruz!

En özel gününde mükemmel görünmek için nasıl bir saç modeli tercih etmelisin? Testi çöz ve sana en yakışacak saç modelini beraber keşfedelim!

Kareli Damatlık Modelleri

Kareli damatlık modelleri hem klasiğe uygun modeller olabilir hem de çeşitli desen seçenekleri ve bizim kombin yeteneğimiz ile daha modern bir hava kazanabilir. Hatta vintage damatlık modelleri de ilgimizi çekiyorsa da kareli damatlık seçimi ile vintage bir hava yakalayabilirsiniz.

Kareli Damatlık Modelleri

2019 kareli damatlık modellerine bir göz atalım ve kendi stilimizi bulmaya bir adım atalım!

Kareli Damatlık Modelleri

 

Kareli Damatlık Modelleri

Kareli Damatlık Modelleri

Biraz Klasik Biraz Modern

Klasikle moderni biraz harmanlayarak şık bir görüntü yakalamak istiyorsanız çok rahat tercih edebileceğiniz bu tarz kareli damatlık modelleri farklı tarzlara da uyum sağlama özelliği açısından oldukça kullanıştı. Koyu veya açık ama düz renk bir pantolon seçimi ile de uygun olabilir. Yeleksiz kullanımlarda da güzel, renkli bir pantolon askısı ile damatlığınıza renk katabilir, spor bir hava yakalayabilirsiniz.

Kareli Damatlık Modelleri

Kareli Damatlık Modelleri

Kareleri daha belirgin açık renk bir damatlık tercihi yaz ayları için seçilebilir. Açık rengin vermiş olduğu avantajları kullanarak renkli bir yaka çiçeği yada değişik bir kravat seçimi ile tarz yaratabiliriz. Gri renk kareli takımlar mavi tonları ile oldukça uygun olsa da zıt tonlarda cesur renkler seçmek enerjik ve asi bir görüntü sağlayacaktır.

Kareli Damatlık Modelleri

kahverengi tonları kravat ve ayakkabı ile kombinlenmiş bu kareli damatlık seçimi biraz fazla klasik gelebilir, ancak bence klasikliğin ötesinde Retro bir hava oluşturulmuş. Gerek renklerinin tonları gerekse kombinlenme biçimi ile insanın içine huzur veren bir seçim olarak görebiliriz. Daha ciddi ve oturaklı tarzda insanların bayılacağı bir seçim diye düşünmekteyim.

Kareli Damatlık Modelleri

Slim fit koyu gri kareli damatlık seçiminizde isterseniz kravatınızı da koyu bir renk hatta siyah seçip asil bir hava yakalayabilirsiniz. Hem şık hem spor bir görünüm elde etmek isterseniz bu tarz giyimi günlük hayatınızda da uygulayabilirsiniz. Tam da business style bir tarz ve bu tarz bence hayatın her alanında erkeklere yakıştırdığım bir stil.

Kareli Damatlık Modelleri

2019 kareli damatlıklar klasikten uzaklaşmak isteyenler için iyi bir seçim olacaktır. Cesur bir kareli ceket tarzınızı ortaya koymak için yeterde artar bile. İddialı bir görünüm için belirgin renklerde kareleri renk geçişleri ile göz önüne serilmiş iri kareli ceket seçimleri, düz renk bir kravat ve düz renk bir pantolon ile kombinleyebilir. Düğününüze hazır olmak işte bu kadar kolay.

Fark yaratın!

Kareli Damatlık Modelleri

Kareli Damatlık Modelleri

Kareli seçim ile klasiğin ötesine geçip fark yaratmak isteyenler için de oldukça iç açıcı önerilerim var elbette. Ayrıca kareli gömlek seçiminiz ile yaz aylarında yapılacak olan düğününüze ceketsiz katılabilirsiniz. Özellikle kır düğünleri için uygun olabilecek bu kombinler sizi daha rahat daha enerjik gösterecek. Düğününün eğlencesinin ceketsiz rahat bir şekilde tadını çıkarmanıza yardımcı olacaktır.

Kareli Damatlık Modelleri

Kareli Damatlık Modelleri

Ayrıca bu senenin modası olan sarı ve portakal tonlarında doğanın canlı renklerini yansıtan çiçekler kullanmak istiyorsanız da gri- mavi tonlarında açık renk kareli damatlık modelleri en uygunu olacaktır. Sarı ve portakalın canlılığı ile açık renklerin uyumu sizi doğayla iç içe bir görünme büründürecektir. Rahatlıktan yana olan damat adayları Yazlık Damatlık Modelleri yazımızı inceleyebilir.

Kareli Damatlık Modelleri

Özgürlüğüne düşkün bireyler, çılgın bir düğün doğadan esintiler belki de vintage bir seçim. Hepsi de genç ve kendinden ödün vermeyen gelin ve damat adayları için heyecanlandıran kelimeler. Düğünde sizi siz yapan özelliklerinizden vazgeçemiyorsanız kareli bir gömlek sade bir kravat ile düğününüzün tadını çıkarabilirsiniz. Emin olun insanlar size imrenerek bakacaktır. Damatlık seçiminizi yaptıktan sonra bekarlığa veda partiniz için mekan seçmek için sizi böyle alalım.

 

insert-2

Kır düğünü fiyatları ne kadardan başlıyor?

Buradan şehrinizin en çok tercih edilen kır düğünü mekanlarını inceleyebilir, ücretsiz fiyat teklifleri alabilirsiniz.

Anında Teklif Al

Sıla Güven

Yanıtla