Büyük gün yaklaşıyor! Damatlık konusunda henüz karar veremediyseniz stresli günler başlıyor demektir. Bir de büyük beden damatlık modelleri konusunda çok alternatif varsa ve bu sizin kafanızı karıştırıyorsa midenize kramplar girmeye başlayabilir. Aslında o kadar endişe etmenize gerek yok. Tercihinize göre her tür ve modelde büyük beden damatlık takım elbise bulabilirsiniz. Öncelikle hangi mağazadan, hangi model ve tarzda damatlık seçmeniz gerektiğini bilmelisiniz! Düğün tarihine çok az kaldı! Büyük beden damatlık takım elbise modelleri sizi bekliyor. Makalemiz size yol gösterecektir…

GELİNLİK

Sana Uygun Gelinlik Modelini Bulalım!

Düğününde nasıl bir gelinlik giyeceksin? Geleneksel bir gelin misin yoksa modern bir gelin mi? Testi çöz ve sana en yakışacak gelinliği söyleyelim.

BALAYI

Bize Düğününden Bahset Sana En Uygun Balayını Planlayalım!

Sen sadece arkana yaslanıp bize hayalindeki düğününden söz et, biz de sana en uygun balayını söyleyelim.

KINA GECESİ

Kına Temana Birlikte Karar Verelim!

Kına gecenin teması nasıl olmalı? Testi hemen çöz ve sana en uygun kına konseptini öğren!

EV DEKORASYONU

Düğünü Tasarla Sana En Uygun Ev Dekorasyon Stilini Söyleyelim!

Düğün tercihlerine göre sana en uygun dekorasyon stilini söylüyoruz. Hemen testi çöz ve dekorasyon tarzını beraber keşfedelim.

DÜĞÜN

Düğün Konseptin Ne Olmalı?

Düğününü nasıl bir konseptte planlamak istersin? Seni en iyi yansıtacak düğün konseptini keşfetmek için hemen testi çöz.

SAÇ MODELİ

Düğününde Yapman Gereken Saç Modelini Söylüyoruz!

En özel gününde mükemmel görünmek için nasıl bir saç modeli tercih etmelisin? Testi çöz ve sana en yakışacak saç modelini beraber keşfedelim!

Büyük Beden Damatlık

Damadın bedeni ne olursa olsun damatlığın heyecanını aynı düzeyde yaşar. Aynı gelinler gibi. Her ne kadar damatlar, gelinler kadar vatan meselesi haline getirmese de büyük beden damatlık takım elbise bulmak zor olabilir. Sorun biraz da istenen tarzda büyük beden damatlık takım elbise modelleri bulmakta çıkıyor. Genellikle ana renklerde damatlıklar seçiliyor. Ama konu bedenlere gelince damat adayları düşünceye dalıyor!

Büyük Beden Damatlık

Damatlık almak için erkek giyim mağazalarında birçok model denenebilir. Model konusunda çok takıntınız yoksa mağazada kısa sürede büyük beden damatlık takım elbise bulunabilir. Ancak online alışveriş sitelerinden alınacak büyük beden damatlık takım elbise bazı sorunları da beraberinde getirebilir. Ceketin drobu tutmayabilir, pantolonun beli istediğiniz gibi olmayabilir. Yani büyük beden damatlık modelleri “denenerek” seçilirse muhtemel risklerin önüne geçmiş olursunuz. Büyük beden takım erkek elbise modelleri her zaman risk barındırır. Bu bilgiyi bir kenarda tutmalısınız. Yine de “bana her tür büyük beden uyar” diyenlerdenseniz online alışveriş seçeneği elde var bir!

Büyük Beden Damatlık

Büyük Beden Damatlara Özel Damatlıklar

Bu özel günde yüzlerce insanın karşısında olacaksınız. Aileniz, en yakın dostlarınız, gelinin yakınları, tanıdığınız ve tanımadığınız çok sayıda insanın gözü üzerinizde olacak. Bir de gelinle uyumlu bir damatlık seçmeniz de çok önemli. Öncelikle damatlığın üretiminde kullanılan kumaşın kalitesine dikkat etmelisiniz. Çünkü kumaş, tabir yerindeyse “ben buradayım” diye haykırır adeta. Leke tutmayan kumaş olması da önemli tabi. Büyük beden takım erkek elbise modelleri seçerken partnerinizi mutlaka yanınızda bulundurun.

Büyük Beden Damatlık

Desensiz veya düz renkli büyük beden damatlık takım elbise düşünüyorsanız daha fazla seçenek bulabilirsiniz. Ancak desenli modeller de son yılların popüler damatlık modellerinden… Hem şık hem de dikkat çekici olmak istiyorsanız desenli büyük beden damatlık modelleri seçebilirsiniz. Desenli modellerle “istenmeyen kilolarınızı” gizleyebilirsiniz. Bu tür büyük beden takım elbiselerin ceketleri, özellikle bel ve karın bölgenizdeki kilolarınızı gözlerden uzak tutacaktır. Bunun düşüncesi bile sizi rahatlattı değil mi? Kafanızdaki soru işaretlerini büyük beden takım erkek elbise modelleri hakkında araştırma yaparak giderebilirsiniz.

Büyük beden damatlık modelleri konusunda tabularınız yoksa radikal modeller de seçebilirsiniz. Aşağıdaki örnekte olduğu gibi radikal bir model en az gelin kadar dikkatleri üzerinize çekmenize yol açacaktır. Tabi gelinin onayını almayı unutmayın!

Büyük Beden Damatlık

Bedeninize ve Cebinize Uygun Damatlık Modelleri

Bu yıl birçok markanın takım elbise modellerinde yeni tasarımlar göze çarpıyor. 2018 büyük beden erkek takım elbise modelleri özel olarak tasarlanıyor. Büyük beden damatlık modelleri için yapmanız gereken tek şey beden ölçülerinizi vermeniz. Herhangi bir takım elbise mağazasından bedeninize uygun bir model bulabilirsiniz.

Büyük Beden Damatlık

Erkek giyim veya damatlık mağazaları sizi tatmin etmiyorsa veya bedeninize uygun bir model bulmakta zorlanıyorsanız özel olarak büyük beden damatlık modelleri tasarımı yaptırabilir, bedeninizi mutlu edecek bir model diktirebilirsiniz. Şık ve alımlı bir modeli provalarla tasarlatabilirsiniz. Ceket düğmelerinden kravata, kuşaktan pantolon beline kadar size özel bir büyük beden damatlık takım elbise neden olmasın?

Büyük Beden Damatlık

Mağazaların özel kesim büyük beden damatlık modelleri modaya uygun olarak dizayn ediliyor. Sizden bir parça sunan damatlıklar, gururla taşınabilecek nitelikte olmalı. Bakışlarda hayranlık uyandırmalı. Bunun için büyük beden damatlık takım elbise seçeneği olan damatlıklar, özellikle kilo problemi yaşayan damat adayları için “bulunmaz Hint kumaşı” diyebiliriz. Büyük beden takım erkek elbise modelleri Hint kumaşından olmasa da Hint tarzı büyük beden damatlık modelleri seçmek isteyebilirsiniz. Mesela şu modeller içinde aradığınız bir tarzı bulabilirsiniz!

Büyük Beden Damatlık

Hem Sıra Dışı Hem Büyük Beden

Sıra dışı damatlar için sıra dışı damatlıklar gerekir. Hem sıra dışı hem de büyük beden damatlık modelleri de tercih edebilirsiniz. Oyorooms markası altındaki sıra dışı modelleri inceleyebilirsiniz. Emin olun düğününüzden çok damatlığınız konuşulacaktır! Tabi böyle bir modeli özel olarak diktirmelisiniz. Bu yüzden bedeninize uymama riskini de göz ardı edebileceksiniz!

Büyük Beden Damatlık

Düğün yaptığınız mevsim, büyük beden damatlık modelleri seçiminizde fikrinizi değiştirebilir. Bazı durumlarda ‘v’ yaka kazak, yelek, süveter gibi ceket altı tercihleri yapılabilir. Hatta ceket yerine hırkayı tercih eden damatlar da görmüş olabilirsiniz. Günümüzde artık hiçbir tarzın sınırı yok. Sınırları zorlayan ve hatta sınırı geçen modeller deneniyor. Soğuk günler için “sınırları geçmiş” büyük beden takım elbise seçeneklerine göz atabilirsiniz!

Büyük Beden Damatlık

Bedeniniz büyükse sağdıcınız da muhtemelen büyük beden olacaktır. Bu bir önyargı mı bilinmez; ancak nedense sağdıçlarla beden boyutları da özdeşleştirilir. Peki, sağdıcınızın takımı nasıl olmalı? Damatlığınıza karar verdiniz, şimdi de sağdıcınızı düşünüyorsunuz! Endişe etmeyin! Sağdıcınız için de kendiniz için seçtiğiniz modeli düşünebilirsiniz.

Büyük Beden Damatlık

Büyük beden damatlık modelleri için çok fazla model bulamayabilirsiniz. Kiloları ile başı dertte damatlar için genellikle sadece büyük beden giyim satışı yapan mağazalardan faydalanabilirsiniz. İsterseniz takım olarak damatlık alabilir, isterseniz de parçaları kombin ederek damatlık oluşturabilirsiniz.

Büyük Beden Damatlık

Damatlığınızı hala bulamadıysanız battal beden erkek takım elbise ve ceketler için aşağıdaki mağazayı ziyaret edebilirsiniz. Drobu uygun bir ceket bulduktan sonra damatlığın diğer parçalarını tamamlamak daha kolay. Ceketten sonra pantolonu da bedeninize uyarlayabilirseniz gömleğiniz ve diğer aksesuarları ayarlamak daha kolay olacaktır. Battal beden takım elbise için işi bilen bir terzi de diğer bir seçenek. Battal bedene uygun modellere göz atabilirsiniz!

Büyük Beden Damatlık

Damatlığınızı Kombinleyin

Büyük beden spor takım elbise için çok fazla seçenek olmamakla birlikte yine de işinizi görecek modeller bulabilirsiniz. Kindsizedireckt modelleri, spor takım elbise konusunda size fikir verebilir. En azından kumaş seçmenizi kolaylaştırabilir. Büyük beden takım erkek elbise modelleri gibi spor takım elbiselerde de gelin adayının onayını almanız işinizi kolaylaştıracaktır.

Büyük Beden Damatlık

Smokin ceket modelleri konusunda ünlü damatlık markalarının özel tasarımlarını tercih edebilirsiniz. Ramsey, bu konuda önde gelen markalardan biri. Mono yaka, tek düğme ve tek yırtmaç olarak sunulan modelde pilesiz pantolon da göze hitap eden bir kombin sunuyor. Smokin takım elbise seçeneklerini inceleyebilirsiniz!

Büyük Beden Damatlık

Takım elbise seçiminiz yelekli bir takımdan yana ise, desenli bir takım için düz renkli bir yelek tercih edebilirsiniz. Tam tersi modeller de dikkat çeken bir kombin sunabilir. Bu takımda dikkat etmeniz gereken detaylar var. Örneğin yeleği tamamlayan bir kravat, kravatı destekleyen bir mendil, ayakkabıya uyumlu ve hatta tokası görünen bir kemer gizlenen ayrıntıları gözler önüne serebilir. D’S Damat, bu ayrıntılara önem veren yelekli bir takımı sunuyor. Büyük beden damat adaylarına çok yakışan bir diğer model olan kuşaklı damatlık modellerini incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Büyük Beden Damatlık

Büyük beden damatlık modelleri ve fiyatları konusunda kafanızı karıştıran şeyler olacaktır mutlaka. Bedene göre fiyatları da artabilir. Özel olarak diktirdiğiniz büyük beden damatlık modelleri için cebinizden çıkacak para daha fazla olabilir. Damatlık ceket takımlar ile oluşturacağınız bir kombin de bütçenizi sarsmadan bu kritik günü atlatmanıza yardımcı olabilir. Düğünden önce her ayrıntı çok önemlidir. Mesela gelin arabanızı seçtiniz mi? Gelin arabası kiralama firmalarını incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.
Büyük beden damatlık modelleri hakkında sizin görüşleriniz de önemli. Makaledeki bilgiler ışığında tecrübelerinizi paylaşarak aynı kulvardaki damat adaylarına yardımcı olabilirsiniz!

 

insert-2

Kır düğünü fiyatları ne kadardan başlıyor?

Buradan şehrinizin en çok tercih edilen kır düğünü mekanlarını inceleyebilir, ücretsiz fiyat teklifleri alabilirsiniz.

Anında Teklif Al

Uğur Eskier

Yanıtla