Son yıllarda en az gelinlikler kadar damatlıklarda da artık damatlık renk seçimi oldukça önemli. Damatlar  kendi stillerini yansıtmaya özen gösteriyorlar ve bunun da yolu damatlık renk seçimi ve yapılacak aksesuar seçimlerinde. Öyle ki çift olmak ve evlenmek bir uyumu gerektirir ve düğünler sadece gelinlerin en mutlu değil, damatların da en mutlu günleridir. Bu durumun göz ardı edildiği düğünler hemen göze çarpmakta ve davetlileri huzur verici uyum ortamından yoksun bırakmakta.
Renkli Damatlık Modelleri

Yaz aylarında olmamızın da etkisiyle size renkli damatlık modelleri ve farklı stil seçenekleri ile açık renk damatlık modelleri, iki renk damatlık modelleri ile ilgili önerilerimi ve seçenekleri sunmak istedim. En çok tercih edilen renklerden başlamak gerekirse ilk olarak lacivert ve mavi renk damatlık modellerine bir göz atalım derim.

Renkli Damatlık Modelleri

Lacivert ve Mavi Renk Damatlık Modelleri

Renkli Damatlık Modelleri

Kiğılı marka bu mavi desenli şal yaka smokin mavi ve lacivertin farklı tonlarını harmanlayarak klasik bir lacivert damatlık seçiminden daha fazlasını sunuyor bize. Yakasındaki desenin yelek deseni ile aynı olması ve ton geçişleri güzel bir seçim oluşturuyor. Smokinde ufak değişiklikler yapmak isterseniz farklı seçim gömlek modelleri ve rugan ayakkabı ile kombinleyebilirsiniz. Hatta yaz aylarının da avantajını kullanarak spor şık bir görüntü sağlamak için ve daha rahat bir görünüme kavuşmak için sneakerlar ile kombinleyerek dinamizminizi ve sportifliğinizi yansıtabilirsiniz.

Renkli Damatlık Modelleri

Son Trend Marsala Toprak Renkleri

Renkli Damatlık Modelleri

Dolce & Gabbana’nın toprak kırmızı-kahverengi kökleri sofistike, doğal bir dünyaya işaret ediyor. Bu düğün sezonunda farklı bir şey arayan damatlar için mükemmel bir renk. Bu tonlarda renkli bir takım elbise, aksesuar ve pantolonlarla stilinizi renklendirebilirsiniz.. Yılın rengini, damadın düğün kıyafetine nasıl dahil edeceğimize bir göz atalım.

Renkli Damatlık Modelleri

Yaz aylarında tamamen koyu tonlara seçmek istemiyorsanız ama bordo renk damatlık modelleri renklerinden de vazgeçemiyorsanız size önerim çeşitli aksesuarlarınızda bu tonları kullanmak. Mürdüm rengi damatlık modellerinde de önerim beyaz renk gömlek ve beyaz bir yaka çiçeği. Damatlığın tonu ne olursa olsun koyu renklerden kurtulmak isterseniz bir alternatif olarak açık renk beyaz çiçekler kullanabilirsiniz.

Renkli Damatlık Modelleri

Açık Renk Damatlık Modelleri

Renkli Damatlık Modelleri

Somon renk damatlık modelleri yaz ayları için çok uygun seçenekler açık renkteki somon tonları damatlıklar ile çok çaba harcamadan güzel bir görünüme ulaşabilirsiniz. Fazla abartılı aksesuarlardan uzak olsun hoş açık tonlarda rahat ama şık bir görüntüm olsun derseniz somon renk damatlık modelleri sizin için en uygunu olacaktır.

Renkli Damatlık Modelleri

Şıklığı ve mükemmelliği birleştirerek şık ve rahat bir görünüm kazanmanızı sağlıyor. Sadeliği, asilliği ve zarafeti tek bir takım üzerinde birleştiren bu modellerde isterseniz baştan aşağıya mavi renkte isterseniz farklı renk tonlarını birleştirerek mükemmel kusursuz bir seçim sağlayabilirsiniz.
Renkli Damatlık Modelleri

Ayrıca açık renkte seçtiğimiz damatlık modellerinde yaka çiçekleri ve çeşitli aksesuarları istediğimiz renkte seçme özgürlüğüne de sahibiz. Açık renk damatlık modelleri sadece bu sebepten bile kullanımı tercih edilebilir.

Renkli Damatlık Modelleri

Bu yılın model renklerinden biri de turuncu. Siz de damatlığınızda turuncu tonları kullanmak istiyorsanız beyaz bir yaka çiçeği ve kahverengi tonlarında bir ayakkabıyla kombininizi tamamlayabilirsiniz. Böylece renkli damatlık modelleri 2019 trendlerine en uygun seçimlerden birini yapmış olursunuz.

Renkli Damatlık Modelleri

Gerçekten stilinizi yansıtmak istiyorsanız iki renk damatlıklar ve renkli damatlık modellerini seçmeniz özellikle bu aylar için oldukça uygun olacaktır. Ama en önemlisi kendinizi rahat hissetmeniz. Bu sebeple son yıllarda birçok marka damatlık seçimlerinde de özgürlüğün önünü açtılar ve farklı seçimler yapabilmek için siz erkekleri cesaretlendirdiler. Siz de bence artık klasiğin ötesine geçebilir ister spor ister klasik moda dünyasının tadını çıkarabilirsiniz.

Renkli Damatlık Modelleri

BONUSLAR!

1)

Renkli Damatlık Modelleri

 

2)

Renkli Damatlık Modelleri

 

3)

Renkli Damatlık Modelleri

 

4)
Renkli Damatlık Modelleri

Sizler için renkli damatlık modellerinden bir demet yaptık… Umarım yardımcı olabilmişizdir. Renkli damatlık tercih etmek risklidir fakat önemli unsurlara dikkat edildiği takdirde herkes cesaretinize hayran kalır! Modaya uymayı seven bir damat adayıysanız fularlı damatlık modellerini incelemek için buraya tıklayabilirsiniz. Unutmayın, Düğün Buketi her konuda yardımınıza koşmak için burada…

 

Sıla Güven

Yanıtla